Çocuklarda görülen disleksi, otizm, zihinsel, bedensel ve işitme engeli gibi gelişimsel bozukluklar üzerinde gerekli eğitimler planlanarak rehabilite edilir. Gelişimsel bozukluk gösteren çocukların dış dünyayla bağlantısı oldukça zayıftır. Bu problemleri aşmak için uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Yeni Gülen Yüzler Özel Eğitim Merkezi donanımlı eğitim programı ile çocuklarımızın başarıları üzerinde büyük rol üstlenir.

Uzman Kadromuz

Yeni Gülen Yüzler Özel Eğitim Merkezi alanında tecrübeli uzmanlar ile hizmet vermektedir. Verdiğimiz her bir hizmet, ilke ve değerlerimiz kapsamında titizlikle uzman kişilerce planlanır. Yaygın olarak karşılaşılan çocuklarda gelişimsel bozukluklar konusunda yetkin kadromuz ile işine sevgi ve emeği de harmanlayarak hizmet vermekteyiz.

Bizler İçin Değerlisiniz

Dünyaya gelen her bebek aileleri için biriciktir. Sevmekten ve korumaktan asla vazgeçmeyeceği evlatlarını rehabilitasyon merkezimize emanet ederken çekince duymamaları bizim için önemlidir. Her doğan bebek aslında tüm dünyayı etkileyebilecek potansiyele sahiptir. Bunun bilincinde olan kurumumuz, çocuğunuzun yaşadığı problemlere karşı en iyiyi sunmaya gayret eder. Onun sosyal çevreyle uyumlanmasını engelleyen tüm taşları özenle kaldırarak topluma kazandırmak en önemli arzumuzdur.

Sorunlara Profesyonel Çözümler

Uzman kadromuz ile kaliteli eğitimi önceliğimize aldığımızda karşılaşılan tüm sorunlarda cevabımız profesyonel olmaktır. Sadece özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklara odaklanarak tüm dikkatimizi gelişim bozukluk gösteren çocuklara veririz. Böylece derinlemesine analiz etmek için ortaya çıkan tüm fırsatları uzman kadromuzla değerlendirip yol haritamızı çıkarırız. Bunu hedeflerken örnek kurum olmak niyetimizi bir kez daha pekiştirmiş oluyoruz.

Kaliteli Eğitim

Kurumumuz 2007 yılında kurulduğundan beri kaliteli hizmet sunarak rehabilite ettiğimiz çocukların hayatlarında bir fark yaratmaktadır. Eğitim metodumuz ve eğitim faaliyetlerimiz vizyonumuzu oluşturan kaliteli eğitime kavuşmamıza olanak sağlar. Rehabilitasyon merkezimiz alanına giren tüm bilimsel gelişmeler sıkı bir şekilde takip edilip uzman kadromuz ile süzgeçten geçirdikten sonra Yeni Gülen Yüzler Özel Eğitim Merkezi’mize entegre etmekteyiz. Çocuklarımızın hayatlarına kendileri söz sahibi olabilmeleri için hiçbir fedakarlıktan çekinmeden yolumuza devam etmekteyiz.

Memnun Aile Bireyleri

Çocuk sahibi olan ailelerden mutluluğun tanımı yapılması istendiğinde çocukların mutluluğu ve başarısı onlar için yeterlidir. Dolayısıyla rehabilitasyon merkezine başvurmuş ailelerin olumlu dönüşleri bizim çocuklar üzerindeki başarımızın göstergesidir. Verdiğimiz eğitimlerin sonlarında çocuklarının gözlerinde gördükleri o umut ışığı aileleri mutlu ettiği gibi bizim de göğsümüzü kabartmaktadır. Bizim başarımızda ailelerin büyük rolü vardır. Günün sonunda hedeflerimize ulaşmanın memnuniyeti içerisinde, çalışmalarımızla büyük bir özveriyle devam ediyoruz.

Yeni Gülen Yüzler Özel Eğitim Merkezi, zihinsel engelli, bedensel engelli ve işitme engelli çocuklara hizmet vermenin yanı sıra disleksi ve otizm tanısı konan çocuklar için de faaliyetler yürütür. Faaliyetlerimizde deneyimli uzman kadromuzun titiz çalışmaları ve aileler ile iletişim halinde olmamız bizim başarımızın anahtarıdır. Kurulduğumuz günden beri ticari kaygıları değil kaliteli eğitime öncelik veren bir kurum olarak çocuklarımızın sosyal yaşamlarına destek vererek onların hayatlarına dokunmanın gururunu yaşıyoruz.

Yorum Yap

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri

Hafta İçi – 08:00-18:30

Cumartesi – 08:00-18:30

Pazar – Kapalı