Anasayfa Kadromuz Özel Eğitim Öğretmenlerimiz

Özel Eğitim Öğretmenlerimiz
- Bilge Kuş Yolgiden / Özel Eğitim Öğretmeni

- Kaan Abdullah Özen / Özel Eğitim Öğretmeni

15 Haziran 1998’de Çorum’da dünyaya geldim. Anne ve babamın meslekleri dolayısıyla ilk ve orta öğretimimi farklı şehirlerde tamamlamamın ardından memleketim Balıkesir’e döndüm ve liseyi burada okudum. Lise yıllarının ardından o yıllarda yatkın olduğumu fark ettiğim “özel eğitim öğretmenliği” mesleğini edinmek üzere bu alanda Türkiye’nin en köklü kurumu olduğunu düşündüğüm Anadolu Üniversitesinde okumak üzere Eskişehir’e geçtim. 4 senelik eğitimim boyunca işitme engelliler, otizm grubu, zihin yetersizliği ve disleksi gibi alanlarla beraber üstün zekalıların eğitimi üzerine öğrenim gördüm. Üniversite yıllarımda kurumumuzun “kısmi zamanlı öğrencilik” uygulaması sayesinde “Türk Dünyası Bilim Kültür ve Sanat Merkezi”nde bilim tarihi rehberliği yaptım ve hitabetimi geliştirme imkanı buldum. Üniversite yıllarımın ardından memleketim Balıkesir’e döndüm ve Yeni Gülen Yüzler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde çalışmaya başladım.

- Ayten BEYAZ / Özel Eğitim Öğretmeni

- Hanife ÖZTOPRAK / Özel Eğitim Öğretmeni

- Zeynep POLAT / Özel Eğitim Öğretmeni

Balıkesir doğumludur. Lise öğrenimini Balıkesir Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliğinden lisans diplomasını almıştır. Anaokullarında stajlar yapmıştır. Milli Eğitim'in açmış olduğu Özel Eğitim Uzman Öğretici Yetiştirme Kursunu tamamlamıştır. Sonrasında Yeni Gülen Yüzler Özel Eğitim Merkezinde çalışmaya başlamıştır. Halen kurumumuzda Özel Eğitim Alan Öğretmeni görevini sürdürmektedir.

- Melek YAVUZ / Özel Eğitim (Zihin Engelliler) Öğretmeni

- Nurgül ALTINDAŞ / Özel Eğitim (İşitme Engelliler) Öğretmeni

1987 Balıkesir doğumludur. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Bursa'da tamamlamıştır. 2010 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşitme Engelliler Öğretmenliği, 2013 yılında Okul Öncesi Öğretmenliği lisansını bitirmiştir 2010 yılından bu yana özel eğitim öğretmeni olarak çalışmaktadır. Evli ve bir kız annesidir. Halen kurumumuzda Özel Eğitim Alan Öğretmeni görevini sürdürmektedir.

- Z. Oya EREM / Özel Eğitim Öğretmeni

İstanbul doğumludur. Niğde Kız İlköğretmen Okulu 1974 mezunudur. Meslek hayatı boyunca devlet okullarının ilkokul kademelerinde, işitme engelliler okulunda ve Balıkesir İl Özel İdare Eğitim Uygulama Okulu'nda öğretmenlik yapmış olup son 2 yıl müdür yardımcısı olarak çalışıp görevini 2003 yılında tamamlayarak emekli olmuştur. 2007 yılından itibaren kurumumuzda Özel Eğitim Öğretmeni görevini sürdürmektedir.

- Gülay PAYLAN / Özel Eğitim (İşitme Engelliler) Öğretmeni

- Tolga ÇALIŞIR / Özel Eğitim (Disleksi) Öğretmeni

1984 Balikesir doğumludur. Aslen Konyalıdır. İlkokulu Balikesir'de, ortaokulu Konya'da ve lise öğrenimini de Siirt'te tamamlamıştır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Milli Eğitim Bakanlığı'nın açmış olduğu hizmet içi eğitim kursuna katılarak Özel Eğitim Öğretmeni sertifikasını almıştır. 2007 yılından beri Özel Eğitim Öğretmenliği yapmaktadır. Halen kurumumuzda Özel Eğitim Alan Öğretmeni görevini sürdürmektedir.

Telefon: 0533 231 54 77
Email: iletisim@yenigulenyuzler.net
Plevne mah. 32 Karesi Cad. No:5
Altıeylül / BALIKESİR
Sosyal medyadan bizi takip edin